kancelaria Gałecka Nerek logo kancelaria adwokacka Rawa Mazowiecka adwokat Rawa Mazowiecka dojazd
kancelaria odszkodowania facebook
kancelaria odszkodowania google+
kancelaria odszkodowania twitter

Porady prawne

Najprostszą formą pomocy adwokata jest porada prawna. Porady prawnej udziela adwokat jeżeli klient chce uzyskać określoną, pewną informację lub rozwiązanie problemu prawnego. Porada może dotyczyć pomocy: jak prawnie zachować się w określonej sytuacji.

Koszt i czas udzielenia porady prawnej jest zróżnicowany od sprawy i problemu. Średni koszt porady u adwokata to 50-150 zł. Czas porady prawnej nie jest ograniczony. Kancelaria stara się każdemu klientowi udzielić wyczerpujących informacji na ich indywidualne zapytania.

Szukanie informacji w internecie nie koniecznie może się okazać dobrym rozwiązaniem. Indywidualna porada prawna uwzględnia bowiem wszystkie aspekty i specyficzną sytuację osoby poszukującej informacji. Nie ma dwóch takich samych problemów prawnych, więszkość z nich różni się, a nawet nieznaczna zmiana może spowodować, że sytuacja prawna jest zupełnie inna niż u osoby, która miała "podobny" problem co nasz.

Polecamy Państwu korzystanie z porad adwokata. Tylko wtedy macie Państwo pewność, że jest to rzetelna i pewna informacja. Jeżeli Państwa problem prawny jest skomplikowany lub dotyczy sprawy nietypowej, wtedy porada może być udzielona na następny dzień. Nawet najlepszy prawnik nie zna na pamięć wszystkich ustaw i kodeksów. Jednego możecie Państwo być pewni, jeżeli adwokat udziela porady to jest ona w 100% dopasowana i zgodna z obecnym stanem prawnym i dopasowana do Państwa konkretnej sytuacji.