Adwokat Katarzyna Gałecka - Nerek

Jest absolwentką Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie.

Studia magisterskie ukończyła na kierunku Prawo z wynikiem bardzo dobrym. Tematem pracy magisterskiej było postępowanie w sprawach nieletnich.

Po zakończeniu studiów wyższych rozpoczęła aplikację sędziowską i złożyła w 2007 roku egzamin sędziowski uzyskując uprawnienia do bycia sędzią sądu powszechnego. Następnie pracowała jako asystent sędziego w Sądzie Rejonowym uzyskując doświadczenie i poznając charakter pracy sędziego.

 W 2010 roku została wpisana na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi.

Priorytetowym celem Kancelarii jest służba i pomoc ludziom.

Zadowolenie i zysk naszych Klientów jest najważniejsze.

Polskie ustawodawstwo jest zbyt skomplikowane by sądzić, że sprawiedliwość sama się obroni. W przypadku problemów z interpretacją, wykładnią i rozumieniem prawa niezbędna jest pomoc wykwalifikowanego prawnika - adwokata.

W odpowiedzi na Państwa potrzeby jako adwokat świadczę usługi prawne w formie:

  • porad prawnych,
  • przygotowywania opinii prawnych,
  • sporządzania pism procesowych
  • reprezentacji przed Sądami, urzędami i innymi instytucjami (firmami).

Kancelaria zajmuje się także stałą obsługą prawną firm oraz instytucji, w szczególności świadczy pomoc w odzyskiwaniu wierzytelności oraz dochodzeniu wszelkich roszczeń finansowych. Uzyskujecie Państwo również pewność, że każdy Wasz problem prawny zostanie szczegółowo przeanalizowany oraz zostaną Wam przedstawione optymalne możliwości jego rozwiązania. Podstawową taktyką Kancelarii jest pomoc w wyborze optymalnej i najtańszej możliwości rozwiązania każdego szeroko rozumianego problemu prawnego.

 

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o nas oraz naszymi ofertami na serwisach:
- O fachowcach
- Polskie Książki Telefoniczne
- Firmy.net
- Zumi
- Skierniewice.com.pl- Wzorowa Firma
- Rawa Mazowiecka - cylex.pl
- Rawa Mazowiecka - Nasze miasto