kancelaria Gałecka Nerek logo kancelaria adwokacka Rawa Mazowiecka adwokat Rawa Mazowiecka dojazd
kancelaria odszkodowania facebook
kancelaria odszkodowania google+
kancelaria odszkodowania twitter

Rodzaje usług kancelarii

Porada prawna

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do skorzystania z porad prawnych oferowanych przez moją kancelarię. Zakres usługi jest bardzo szeroki i obejmuje prawo: pracy, rodzinne (rozwody, alimenty), cywilne (testament, spadek, zachowek), karne, administracyjne, handlowe oraz inne. Usługi prawne w postaci porad udziela adwokat Katarzyna Gałecka - Nerek.

Interpretacja przepisów prawnych

W przypadku potrzeby w szczególności dla firm udzielam interpretacji przepisów prawnych oraz zajmuję się ich przekładem na zwroty zrozumiałe dla osoby nie znającej się na prawie. Zajmuję się także opiniowaniem oraz pisaniem zgodnych z prawem umów cywilnych dla firm i osób prywatnych. Umowy przeze mnie sygnowane są zgodne z obowiązującym stanem prawnym oraz korzystne w treści dla moich klientów.

Sporządzanie pism procesowych

Jako adwokat piszę dla moich Klientów pisma procesowe. Są one istotnym elementem wygranych procesów sądowych. W odpowiedni sposób napisane pisma pozwalają wywrzeć pozytywne wrażenie na Sądzie oraz często przekonać sąd do swojej racji. Koszt napisania pisma procesowego jest bardzo zróżnicowany w zależności od złożoności problemu prawnego oraz od rangi danej sprawy. Duże znaczenie ma tu także fakt do jakiego sądu pismo jest kierowane. Często pomagam także klientom dochodzić swoich praw przed innymi organami państwowymi i firmami prywatnymi pisząc pisma dla klientów.

Mediacja

Jeżeli Klient chce szybko zakończyć sprawę i jej wygranie staje się w trakcie procesu wątpliwe, często oferuję klientom zawarcie i podpisanie ugody. Jako adwokat często uczestniczę w negocjacjach dotyczących warnków podpisania ugody. Dobrze wynegocjowana ugoda jest równie ważna jak wygrany proces sądowy.

Reprezentacja w sądzie

W ostateczności jeżeli pisma procesowe oraz metody mediacji zawiodą reprezentuję moich klientów w sądzie dochodząc przed sądem ich praw. Wycena reprezentacji sądowej jest trudna i zależy w szczególności od złożoności sprawy oraz od ilości terminów w których uczestniczę. Jako adwokat świadczę także pomoc prawną z urzędu po wyznaczeniu mnie przez właściwy sąd.